Marketing produktów i usług sportowych

Szukasz miejsca, w którym

otrzymasz profesjonalne usługi dla branży sportowej?

To, co wyróżnia Magdalę Studio na tle konkurencji, to szeroka, rzeczywista wiedza i doświadczenie w sporcie. Od kilkunastu lat moja działalność ściśle związana jest z ruchem i aktywnością fizyczną. Prowadzone przeze mnie innowacyjne badania naukowe na skalę światową w ramach wyróżnionej rozprawy doktorskiej potwierdzają, że poznałam dogłębnie świat sportu nie tylko w teorii, ale również w praktyce. Dziś ofertuję swoim klientom to, co stanowi klucz do sukcesu każdej reklamy – świetną znajomość grupy docelowej odbiorców, świadomość jej potrzeb, oczekiwań oraz zachowań w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami marketingowymi.

Marketing sportowy Gliwice

Dobry design to cichy ambasador Twojej marki.

Paul rand

doświadczenia w branży sportowej
0 lat
na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach
0 lat
innowacyjnych sportowych badań i międzynarodowych publikacji naukowych o tematyce sportowej
0 lat

TO OFERUJĘ

Strony internetowe.

Materiały promocyjne.

Grafiki na social media.

Teksty blogowe i specjalistyczne z dziedziny sportu.

Autorskie programy nauczania dla kursów z branży sportowej.

OPINIE MOICH KLIENTÓW

5/5
Areta KarpińskaAti Plus
Czytaj więcej
,,Jeżeli ktoś szuka osoby kompetentnej, profesjonalnej, zaangażowanej oraz cierpliwej - nie mógł trafić lepiej! U Pani Magdy zamówiłam stronę www dla niełatwego produktu do przedstawienia. Z efektu jestem bardziej niż zadowolona 🙂 Na każde pytania otrzymywałam szybką odpowiedź, a sama strona również została wykonana w ekspresowym tempie. Liczę na dalszą, owocną współpracę przy kolejnych projektach! Serdecznie polecam!"
Dominik PyśOperacja Instalacja
Czytaj więcej
,,Jak najbardziej godna polecenia profesjonalistka od stron internetowych. Szybki i sprawny kontakt, po przekazaniu pierwszej wersji poprawki zrobione błyskawicznie. Polecam"
Marta Hajduk
Czytaj więcej
,,We współpracy z Magdą najbardziej podobało mi się jej zaangażowanie, cierpliwość i proaktywność. Na każdym etapie wszystko jasno wyjaśniała, doradzała i wsłuchiwała się w moje potrzeby. Strona, którą dla mnie stworzyła jest idealna. Dokładnie oddaje to, co chciałam w niej pokazać. Polecam gorąco współpracę z Magdą. Dziękuję Ci bardzo Magda i życzę Ci wielu klientów, którzy docenią wartość usług, jakie oferujesz."
Anita Oda Poland Sp. z o.o.
Czytaj więcej
,,Współpraca z Magdą przebiegła bez zarzutu. Magda jest zaangażowana, odpowiada na każde pytanie, sama wychodzi z inicjatywą, doradza, jest bardzo profesjonalna i serdeczna. Ze strony jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno w przyszłości będziemy korzystać z usług Magdy 🙂 Szczerze polecam :)"
Dominik Lipiński
Czytaj więcej
,,Profesjonalne podejście do klienta, wiele ciekawych pomysłów i sugestii, szybki kontakt i realizacja. Polecam współpracę!"
Ida ZalewskaDelikatesy Badawcze
Czytaj więcej
,,Zdecydowanie polecamy! Współpraca świetna, przekraczająca nasze oczekiwania. Bardzo sprawnie i profesjonalnie wykonana strona www.delikatesybadawcze.pl , jesteśmy bardzo zadowoleni! Warto podkreślić też sympatyczny, konkretny kontakt, dzięki któremu udało się stworzyć stronę nie tylko w ekspresowym tempie ale jednocześnie bez stresu i w miłej atmosferze. Profeska!"
Maria TokarActon Gliwice
Czytaj więcej
,,Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z Magdala Studio. Projekt wykonany rzetelnie, z uwzględnieniem wszystkich oczekiwań i wskazówek. Kontakt i komunikacja rzeczowe i na bieżąco w trakcie całego projektu."
Nina GóraNG INTERPRETING
Czytaj więcej
,,Polecam współpracę z tą firmą, zamówione logo i strona WWW zostały wykonane z najwyższą starannością i profesjonalizmem, kontakt z Panią Magdą i jej kreatywność stanowią wielki atut."
Konrad ZawadkaBiuro rachunkowe TAXATO
Czytaj więcej
,,Wszystko jak najbardziej w porządku, szybka realizacja, duża cierpliwość do klienta. Jestem bardzo zadowolony ze strony :)"
H2O Sport
Czytaj więcej
,,Profesjonalna, zdolna, z ogromnym poczuciem estetyki, do tego bardzo cierpliwa. Polecam współpracę z Magdą - jest wspaniała."
Marta Mądry
Czytaj więcej
,,Polecam współpracę - w moim przypadku dotyczyła ona stworzenia strony internetowej! Fantastyczny kontakt, terminowość i wsparcie klienta."
Karolina HipnarowiczEnglish Is Easy
Czytaj więcej
,,Polecam! kontakt przemiły, usługa wykonana szybko i profesjonalnie."
Paulina GrochowskaStyLove rzęsy
Czytaj więcej
,,Pełen profesjonalizm, indywidualna pomoc oraz podejście do klienta na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem Polecam!!"
Karina PożarlikConversando
Czytaj więcej
,,Polecam współpracę z Magdala Studio, Magda stworzyła idealną stronę w 100% odpowiadającą moim oczekiwaniom. Niezwykłe zaangażowanie i umiejętność współpracy."
Aneta NiedzielaDres Zone
Czytaj więcej
,,Indywidualne podejście do klienta, uwzględniająca wszystkie aspekty, na których zależy, mająca zawsze czas na rozmowę, szczera, bardzo pomocna z głową pełna pomysłów! Dziękuję za rzetelne wykonanie swojej pracy! Moje oczekiwania spełnione na 200%. To nie koniec Naszej współpracy."
Akademia Just Swim
Czytaj więcej
,,Polecam współpracę z Magdala Studio, która przebiega sprawnie oraz konkretnie, a wykonany projekt spełnia najwyższe oczekiwania. Przejrzysta komunikacja pozwoliła na osiągnięcie zamierzonych celów w krótkim czasie. Polecam!"
Instytut Budowy Akceptacji Publicznej
Czytaj więcej
,,Wszystko w najlepszym porządku. Terminowo i rzetelnie".
Magdalena Nitychoruk
Czytaj więcej
,,Współpraca szybka, profesjonalna, wszystkie przekazane detale odnośnie zamówienia zostały wzięte pod uwagę, piękny projekt. Bardzo polecam!"
Kate Mediary
Czytaj więcej
,,Bardzo polecam współpracę! Doskonały kontakt, profesjonalne i sprawne wykonanie strony www.katenarobocie.pl Polecam usługi Pani Magdy :)"
Marta Tupys
Czytaj więcej
,,Polecam z całego serca! Jestem bardzo zadowolona ze swojej strony internetowej."
Wojciech MalesaKancelaria Ordo
Czytaj więcej
,,Świetna współpraca! Pani Magda wsłuchała się w nasze potrzeby, dowiedziała się, czego potrzebujemy, po czym bardzo szybko przesłała pierwsze projekty. Korekty były wprowadzone w ciągu kilkunastu godzin, więc już możemy cieszyć się gotowymi projektami czekającymi na publikację. Polecam!"
Poprzedni
Następny

Zależy Ci na współpracy z profesjonalistą od sportowych tematów, który rozumie specyfikę Twojej branży?

Zapraszam do kontaktu!

Strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. W każdym momencie możesz dokonać zmian ustawień w swojej przeglądarce.