FAQ

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz wśród nich odpowiedzi na swoje – skontaktuj się ze mną! Chętnie udzielę  dodatkowych informacji.

Nasza współpraca rozpoczyna się od ustalenia Twoich oczekiwań. Dzięki wypełnieniu briefu będziesz miał możliwość szczegółowego opisania swojej wizji projektu. Następnie na jego podstawie otrzymasz darmową wycenę oraz przybliżony termin realizacji zamówienia. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z usługi, dokonamy wszelkich formalności i przejdziemy do jej realizacji. Będziesz informowany o postępie prac i na każdym etapie będziesz mógł wnieść poprawki. Po Twojej ostatecznej akceptacji, strona zostanie podpięta pod Twoją domenę oraz osadzona na Twoim serwerze. 

Tak, przedstawię Ci ofertę ciekawych i godnych zaufania firm hostingowych, które zagwarantują szybkie funkcjonowanie Twojej strony. Pomogę Ci również wybrać nazwę domeny, która będzie intuicyjna i łatwa do zapamiętania dla Twoich odbiorców.

Usługa stworzenia strony internetowej jest zawsze wyceniana indywidualnie na podstawie wypełnionego przez Ciebie briefu. Ostateczne koszty uzależnione są przede wszystkim od stopnia rozbudowania strony oraz dodatkowych jej funkcjonalności, ale także od materiałów, jakie dostarczasz (logo, grafika, teksty). 

Działam jako freelacer, rozliczam swoje usługi na podstawie faktury VAT wystawianej przez Useme, dzięki czemu moi klienci mają gwarancję zwrotu poniesionych kosztów w przypadku niewywiązania się z umowy lub ustalonego terminu prac.

Czas realizacji usługi jest uzależniony m.in. od stopnia rozbudowania strony oraz od terminu dostarczenia niezbędnych materiałów do jej stworzenia przez klienta (logo, grafika, teksty). Zazwyczaj trwa to ok. 10 – 21 dni. 

Tak. Mogę wykonać proste logo dla Twojej firmy oraz wykorzystać przy tworzeniu Twojej strony internetowej grafikę z dostępnych banków zdjęć. Stworzę również krótkie teksty do poszczególnych zakładek Twojej strony. Teksty musisz dostarczyć mi tylko do działu z artykułami/blogiem (jeżeli się na niego zdecydujesz). 

Tak, tworzę strony internetowe w oparciu o CMS WordPress, który daje możliwość samodzielnego zarządzania stroną poprzez intuicyjny panel administratora. W cenie usługi otrzymasz szczegółową instrukcję obsługi strony, dotyczącą wykonywania aktualizacji, tworzenia kopii zapasowych, samodzielnego dodawania treści/ grafik/ artykułów na stronę. 

Strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. W każdym momencie możesz dokonać zmian ustawień w swojej przeglądarce.